GŁOS W PRZESTRZENI

warsztaty glos 2016

Zaczynamy w lipcu na Warmii dwie tury warsztatów „Głos w przestrzeni 2016”.

Pierwsze już od 18 lipca do soboty 23 lipca; prowadzenie Swietlana Butskaya.

Pracujemy w nowo-otwartej sali na poddaszu na terenie gospodarstwa zwanego Trautówką (gospodyni: Dorota Traut, adres: Pupki 17 ), położonego w odległości ok. 25 km od Olsztyna. Można zobaczyć i poczytać na www.agroturystykanamazurach.pl , a na facebooku jest Trautówka jako gospodarstwo agroturystyczne Doroty Traut ( i tam jest więcej zdjęć). W tym czasie dzieje się nieopodal, w Ośrodku Teatralnym Węgajty się letni festiwal Wioska teatralna.

Drugie od poniedziałku 25 do soboty, 30 lipca; prowadzenie Swietlana Butskaya i Małgorzata Dżygadło-Niklaus.

Pracujemy w sali na poddaszu domu zwanego w okolicy Bezatem (gospodyni: Barbara Jakubowska, adres: Pupki 41 ), położonego w odległości ok. 23 km od Olsztyna. Dom nie jest widoczny od drogi, schowany wśród łąk i zagajników ale jest to jedna z jego wielu zalet. Można też zajrzeć i poczytać na stronie www.wbezacie.pl .

Zainteresowanych zapraszamy do obejrzenia zdjęć z poprzednich edycji poniżej i do zgłaszania się do nas w roku przyszłym.

 


warsztaty glos w przestrzeni wegajty

Zapraszamy na WARSZTAT „GŁOS W PRZESTRZENI”

prowadzą: Swietłana Butskaya i Małgorzata Dżygadło-Niklaus

Węgajty, 27.06. – 02.07.2015

Koncepcja pracy w grupie warsztatowej wymaga od uczestnika pełnego zaangażowania, wyobraźni, wrażliwości i otwartości na pracę poprzez strojenie ciała i otwieranie głosu. Dochodzimy do prawdy swego głosu, nad którym praca jest dotykaniem sfery duchowości i rozwijaniem głębi istoty człowieka.

Pracujemy codziennie 6 godzin: 3 godziny przed i 3 po południu. Warunki wiejskie, tzn. łąki, pola, lasy i jeziorka w nich ukryte w promieniu paru kilometrów; potrzebne jest wygodne, luźne ubranie do ćwiczeń w sali i w lesie, karimata, buty do poruszania się po leśnych ścieżkach i na zmianę do pracy w Sali, choć tu polecamy kontakt bosą stopą z naszą teatralną podłogą, nasączoną 30 letnią już pracą zespołów Scholi i Teatru Węgajty.

Niezdecydowanych zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zeszłorocznej edycji warsztatów- Głos w przestrzeni -w Ośrodku teatralnym Węgajty.

Warunki udziału:

Warsztat zaczyna się w sobotę, 27 czerwca po południu w sali Teatru Węgajty, a kończy się we czwartek, 2 lipca po obiedzie.

Opłata wynosi 1100 zł, w co wchodzi oplata warsztatowa (600 zł) oraz oplata pobytowa (500 zł) za 5 dni, 100 zł/dobę w tym nocleg + 3 posiłki dziennie. Zakwaterowanie (pokoje 2 i 3-osobowe) i posiłki (możliwy jest wariant wegetariański przy wcześniejszym zgłoszeniu).

Zgłoszenia należy wysyłać do 31 maja na adres: Małgosi – scholaw1@wp.pl lub Swiety : s.butskaja@tut.by

Rezerwacja nastąpi po wpłaceniu zaliczki w wysokosci 500 zł na konto:

Stowarzyszenie Węgajty. nr konta: 34 1020 3541 0000 5902 0088 9394.

W tresci prosimy wpisać: „zaliczka na warsztat glosu”.

Kontakt:

Jeżeli trzeba o coś dopytać, proszę pisać na adres mailowy: Swieta : s.butskaja@tut.by lub Małgosia: scholaw1@wp.pl, tel. +48 600005253.